Masáž lávovými kameňmi

Masáž lávovými kameňmiMasáž lávovými kameňmi

Masáž lávovými kameňmi prehreje a uvoľní Vaše telo. Je ideálna na regeneráciu a celkovú relaxáciu Vášho tela. Lávové kamene majú schopnosť akumulovať a neskôr postupne uvoľňovať teplo. Už naše staré matere si v zime nechali v rúre nahriať obyčajnú tehlu. Túto tehlu si zabalili do látky a takto nahriatu si ju vkladali pod nohy do postele. Podobným spôsobom fungujú aj lávové kamene.

Masáž lávovými kameňmi uvoľňuje svaly, zlepšuje krvný obeh a vylepšuje metabolizmus. Stimuluje aj lymfatický systém. Masáž tým, že postupne prehrieva celé telo má blahodárne účinky aj na ostatné funkčné časti ľudského tela.

Pre koho je masáž lávovými kameňmi vhodná

  • ak máte studené končatiny, nohy, alebo ruky
  • pokiaľ máte stuhnuté svaly
  • pomáha aj pri bolestiach chrbtice a pohybového aparátu
  • Ak trpíte nespavosťou a depresiami

Kedy masáž lávovými kameňmi neodporúčam

Lávové kamene vynechajte pokiaľ nemáte radi teplo, alebo ste na teplo alergický. Rovnako neodporúčam absolvovať terapiu lávovými kameňmi počas choroby a zápalov či horúčky. Zvážte masáž aj v prípadoch chorého srdca či vysokého krvného tlaku. V tehotenstve a počas menštruácie rovnako neodporúčam absolvovať lávové kamene. Každopádne Vám viem poradiť či je masáž teplými lávovými kameňmi pre Vás vhodná, alebo nie.

Objednajte sa na masáž lávovými kameňmi.