Masáže pre zamestnancov

masáže pre zamestnancov

Masáže pre zamestnancov sú jedinečnou príležitosťou pre majiteľov firiem a zamestnávateľom, aby ukázali zamestnancom, že im na nich skutočne záleží. Ponúknuť svojim zamestnancom masáže v rámci sociálneho programu už na Slovensku nie je úplná utópia.

Momentálne na Slovensku existujú zamestnávatelia, ktorí pre svojich ľudí poskytujú v rámci sociálneho programu aj masáže pre zamestnancov.

Masáže pre zamestnancov a ich význam

V našich fabrikách pracuje množstvo ľudí manuálnym spôsobom. Často robia stereotypné pohyby. Pracujú pri rôznych pásových výrobách, alebo vynakladajú veľkú námahu pri zdvíhaní a premiestňovaní bremien. Pri takejto činnosti najviac trpí pohybový systém človeka. Sú to hlavne svaly a kosti. Zamestnávateľ si obyčajne uvedomuje druh vykonávanej práce a možnosť že sa takáto práca prejaví na zdraví pracovníkov. Tu nastupuje priestor pre rozumného zamestnávateľ, aby čo možno najviac predišiel práceneschopnosti a stratám, keď chorí zamestnanec nemôže prísť do práce.

Čo urobiť, aby boli zamestnanci fit

Je všeobecne známe, že masáže pre zamestnancov môžu veľmi pomôcť pohybovému aparátu pracovníkov. Ak zamestnávateľ včas analyzuje druh vykonávanej práce svojich zamestnancov môže im preventívne “naordinovať” masáže. Na jednej strane budú zamestnanci všade šíriť akého majú dobrého majiteľa a zamestnávateľa a na druhej strane si zamestnávateľ zabezpečí zdravie a vyšší výkon svojich zamestnancov.

Na záver

Myslím, že sme dostatočne popísali prečo sa zaoberať témou masáží pre zamestnancov. Je množstvo masérov a masážnych salónov ktoré by boli ochotné prísť priamo do firmy a tu masírovať, alebo je možné dohodnúť masáže pre zamestnancov priamo v masážnom salóne v čase pracovného voľna zamestnancov. Ak sa chcete dohodnúť na podmienkach kontaktujte ma dohodneme podrobnosti. Ste zamestnanec a zdajú sa Vám masáže pre zamestnancov ako dobrý nápad. Skúste sa opýtať Vášho zamestnávateľa či by nebol ochotný investovať do Vášho zdravia.

 

About Author: Soňa Pomothyová

Comments are closed.