Masážny salón Levice

Masážny salón Levice

Moje poslanie

Prečo vznikol Masážny salón? Vždy ma veľmi trápilo keď sa ľudia sťažovali na bolesti a problém. Pri svojej práci sa snažím v prvom rade pomôcť svojim zákazníkom prekonať problémy. Mojím poslaním je teda pomáhať pri bolestiach tela, pomáhať predchádzať bolestiam a zdravotným problémom. Masáže, poradenstvo a relaxácia sú iba prostriedkom, aby ste sa začali cítiť dobre a aby ste začali žiť zdravšie ako doteraz.

Masážny salón – história.

Masážny salón v Leviciach bol spustený do prevádzky v roku 2012. Hlavným dôvodom bola túžba pomáhať ľuďom s bolesťami rôznych častí tela a potreba šíriť do sveta informáciu o prospešnosti masáží na ľudský organizmus. Mojím cieľom nie je len zákazníka vymasírovať. Snažím sa s ním porozprávať a nájsť možný zdroj problémov.

Štúdium je základ

Počas celého roka 2012 som sa intenzívne pripravovala na podnikanie v odbore masáže. Moje snaženie napokon vyvrcholilo založením živnostenského oprávnenia a prenájmom priestorov kde poskytujem masáže a poradenstvo. Masážny salón sa nachádza takmer v srdci mesta Levice v bývalom Levickom mlyne. Je to hneď vedľa Levickej tržnice. Nájdete nás na štvrtom poschodí hneď nad boulingom. Klopte na dvere číslo 412. Odporúčam, aby ste sa najskôr ozvali telefonicky a dohodli si termín stretnutia a prípadne špecifikovali o akú službu máte záujem.